українська російська англійська
Андріївський узвіз потребує комплексного підходу - Анатолій Близнюк
19.04.2012 | 11:26
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розв’язуватиме проблему будівництва на Андріївському узвозі в Києві комплексно. На цьому прикладі має бути продемонстровано алгоритм взаємодії забудовника, інвестора та територіальної громади, який має унеможливити виникнення будівельних скандалів. Про це сьогодні повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк під час першого засідання урядової комісії з питань перевірки обґрунтованості будівництва на Андріївському узвозі в Києві.

«Ми повинні називати речі своїми іменами. На проблему слід дивитися ширше – не тільки як на постраждалу ділянку. Увесь Андріївський узвіз слід розглянути, як елемент Генерального плану міста. Архітектори мають представити детальний проект, яким він має бути, з громадськістю необхідно все погодити, а всі власники – будувати лише те, що їм запланували професіонали та погодила громадськість», – наголосив Анатолій Близнюк.

За його словами, посадові особи всіх залучених до роботи в комісії відомств за своїм напрямком повинні до наступного засідання зібрати вичерпні відомості про всі об’єкти та роботи, які ведуться чи тільки плануються на цій унікальній київській вулиці.

«Ці дані потрібні по кожному об’єкту без винятку, і стосуватиметься це абсолютно всіх – міської адміністрації, відомств, які вже залучені, чи будуть залучені пізніше», – відзначив очільник Мінрегіону.

Як наголосив А.Близнюк, скандал спричинила відсутність координації між учасниками процесу реконструкції, формальний підхід та відсутність діалогу з громадськістю. За його словами, після збору всіх вихідних даних, урядова комісія забезпечить максимальну публічність вироблення та застосування своїх рішень. Мінрегіон регулярно інформуватиме громадськість та ЗМІ про діяльність комісії.

 

версія для друку