українська російська англійська
У регіонах громадськість обговорює проект Національної стратегії щодо наркотиків
19.04.2012 | 11:55
Прес-служба Державної служби України з контролю за наркотиками

Громадські слухання проекту Національної стратегії щодо наркотиків на період до 2020 року відбулися 18 квітня у Львові в Академічній залі Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Організатори заходу – Державна служба України з контролю за наркотиками спільно з Національним університетом «Юридична академія імені Ярослава Мудрого» і Українським інститутом досліджень політики щодо громадського здоров’я. Проект презентували Голова ДСКН України Володимир Тимошенко і провідні фахівці служби.

Відкрив захід начальник Академії генерал-лейтенант Павло Ткачук. Він наголосив на важливості громадських слухань проекту програмного документа, в якому відображено основні питання формування нової наркополітики держави, розвитку діалогу влади і громадянського суспільства з метою поєднання зусиль у виробленні комплексної системи профілактики, лікування та соціального захисту осіб, що вживають наркотики, активізації протидії наркозлочинності.

У слуханнях взяли участь вчені і спеціалісти у галузі медицини та правознавства, представники правоохоронних органів, освіти, громадських організацій та релігійних конфесій, а також радники Голови Держслужби Володимир Ященко й Андрій Шаповалов, голова громадської ради при ДСКН України, виконавчий директор ВТО «Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги» Леся Брацюнь.

На думку фахівців, слухання в західному регіоні країни, як і в інших (Одеса, Харків), є важливим етапом підготовки проекту програмного політико-правового документа щодо наркотиків, який після експертних оцінок учасників Міжнародної конференції високого рівня в Києві (травень 2012 р.) планується подати на розгляд керівництву держави.

версія для друку