українська російська англійська
Держтелерадіокомпанії висвітлюють акцію "За чисте довкілля"
19.04.2012 | 12:14
Прес-служба Державного комітету ту телебачення і радіомовлення

Державні телерадіокомпанії широко висвітлюють підготовку та проведення заходів, які відбуваються в усіх регіонах країни в рамках щорічної акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою населених пунктів.

В рамках акції в регіонах ліквідовуються несанкціоновані сміттєзвалища, прибираються прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики. Упорядковуються вулиці, в тому числі створюються велосипедні доріжки. Традиційно висаджуються саджанці дерев і чагарників та  очищуються від сміття береги водойм у населених пунктах. 

Також під час акції до травневих свят  будуть приведені до ладу кладовища, братські могили, меморіальні  комплекси та місця почесних поховань. Про ці та інші заходи, що проходять в усіх українських містах і містечках, розповідають теле- і радіослухачам журналісти державних телерадіокомпаній.

Працівники апарату Держкомтелерадіо України та всіх підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Комітету, також беруть активну участь в акції «За чисте довкілля». 

Відповідно до наказу Держкомтелерадіо України 21 квітня  буде проведено День благоустрою, під час якого працівники інформаційної та видавничої галузей приведуть у належний санітарний стан  свої службові приміщення і будівлі. Цього дня відбуватиметься також облаштування і озеленення закріплених за установами, підприємствами та організаціями територій.

 

версія для друку