українська російська англійська
Українська делегація у Баку обговорює питання харчової безпеки
19.04.2012 | 13:51
Прес-служба Державної ветеринарної та фітосанітарної служби

19 квітня розпочала роботу 28-ма Регіональна конференція ФАО - Продовольчої і сільськогосподарської організації Об'єднаних Націй - у м. Баку (Азербайджанська Республіка). У конференції бере участь українська делегація на чолі з Головою Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Іваном Бісюком.

У рамках проведення конференції сторони обговорюють питання харчової безпеки та змін клімату, а також їх вплив на розвиток країн.

Пильну увагу учасники приділили розгляду проблеми розвитку сільських територій та мотивування до цього фермерських господарств. Разом з тим, сторони наголосили на  важливості питання харчової безпеки, яка є одним із пріоритетних напрямків діяльності організації.

Також було розглянуто можливість подальшого розвитку та співпраці щодо залучення нових територій до організації і надання ФАО технічної допомоги та підтримки країнам, які прагнуть працювати в цій галузі.

Окрім цього, українська делегація візьме участь у неофіційній зустрічі з керівництвом ФАО, на якій будуть обговорені основні аспекти щодо перспектив та напрямків роботи організації, та в офіційному прийомі голів делегацій від імені Міністра сільського господарства Азербайджанської Республіки Ісмата Абасова.

 

версія для друку