українська російська англійська
До держбюджету надійшло 660,1 млн. грн. від приватизації ПАТ "Дніпрообленерго"
19.04.2012 | 15:25
Прес-служба Фонду державного майна України

До державного бюджету України у повному обсязі надійшли кошти від продажу на конкурсі з використанням відкритості пропонування ціни за принципом аукціону 50% пакета акцій ПАТ “Дніпрообленерго”. Остаточна ціна продажу пакета склала 660,1 млн. грн. В результаті торгів вона перевищила стартову на 10%.

Конкурс з приватизації ПАТ «Дніпрообленерго» відбувся у Фонді державного майна 17 квітня. У ньому взяли участь дві компанії – DTEK Holdings Ltd та ТОВ «Луганське енергетичне обєднання».

Переможцем конкурсу визнано DTEK Holdings Ltd. Стартова ціна пакета – 600 млн. грн.

Згідно з умовами конкурсу, його учасники повинні або постачати електроенергію в розмірі не менше 30% від обсягу енергії, яка постачається компанією, або контролювати компанію, яка здійснює таку діяльність.

Серед умов конкурсів – забезпечення погашення заборгованості за закуплену електроенергію відповідно до договорів з ДП “Енергоринок”, забезпечення спрямування коштів на виконання інвестиційних програм, технічне переозброєння, модернізацію підприємств.

У соціальній діяльності – зокрема, забезпечення вчасної виплати заробітної плати та поетапного її підвищення.

Також покупці зобов'язуються вживати вичерпних заходів з охорони навколишнього середовища.

ФДМУ нагадує, що конкурс з продажу цього пакета акцій транслювався online через офіційний сайт Фонду. Також на сайті можна переглянути запис цієї та інших трансляцій.

версія для друку