українська російська англійська
"Відкритий світ" стане явищем всесвітнього масштабу
19.04.2012 | 16:14
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національним проектами

«Відкритий світ» стане явищем всесвітнього масштабу. Про це під час міжнародної науково-практичної конференції «Національний проект «Відкритий світ» - старт «Школи майбутнього» заявив глобальний директор з освітніх програм корпорації «Intel» у світі Брайан Гонзалез.

«Я бачу що робиться в Україні, і я думаю що ви рухаєтесь у правильному напрямку. Це найбільш продуманий проект, з усіх, які я бачив. Я вважаю, що Національний проект також буде одним із тих проектів, які не лише змінюють країну, а й допомагають змінити світ у цілому. Ви побачите, що діти, які виростуть, будуть змінювати світ», - сказав глобальний директор з освітніх програм Корпорації «Intel» Брайан  Гонсалес під час міжнародної конференції.

«Ми хочемо бути частиною позитивних змін, ми хочемо вірити, що спільно ми впровадимо цю програму, що ця програма спрямована не тільки на Україну, а й на регіони, на світ», - запевнив він.

За його словами, показники Аргентини, де за останні 24 місяці в освіті були задіяні 3 мільйони комп’ютерів (велика їх частина була зроблена в Аргентині і створено 2400 робочих місць) подібні до українських. Не менш яскравий і приклад Португалії, де за останні 18 місяців було створено 1800 робочих місць у місцевій промисловості, що є однією із найбільших експортерів технологій у світі. А для Intel – один з найбільших клієнтів в Європі у технологіях в освіті.

Не меншу впевненість в актуальності проекту «Відкритий світ» висловив і Джойс Фернандес, глобальний директор  по державно-приватному партнерству Корпорації «Microsoft».

Як повідомлялось раніше, 17 – 18 квітня в Києві пройшла Міжнародна конференція «Національний проект «Відкритий світ» - міжнародний досвід як запорука успіху». Партнерські організації на заході представляли: глобальний директор Копорації «Microsoft» з приватно-державного партнерства Джойс Фернандес, глобальний директор з освітніх програм Корпорації «Intel»  Брайан  Гонсалес, керівник робочої групи інноваційних проектів «Nokia Siemens Networks»  Міхаель Кніснер, директор департаменту взаємодії з державними структурами і галузевими організаціями AB «Ericsson» Михаель Хелен та інші.

 

версія для друку