українська російська англійська
Петро Андрєєв: В Україні покращується фінансова дисципліна
19.04.2012 | 16:56
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фінансова дисципліна в державному секторі української економіки протягом 2011 та першого кварталу 2012 року помітно покращилась. Про це заявив Голова Державної фінансової інспекції України Петро Андрєєв під час розширеного засідання Колегії Держфінінспекції України.

«Ми з певністю можемо це констатувати», – наголосив він.

Свідченням цього є той факт, що протягом минулого року та першого кварталу поточного року виявлені втрати фінансових та матеріальних ресурсів відносно до загального обсягу охоплених контролем ресурсів склали 1,1 та 1,7% відповідно. Для порівняння, 2010 року відповідний показник становив майже 5%.

Щодо встановлених втрат коштів державного бюджету в 2011 році та в першому кварталі 2012, то ці показники склали близько 1,8 та 2,2% відповідно до загального обсягу видатків державного бюджету. Цей показник 2010 року становив близько 5,5%.

На думку Голови Держфінінспекції України, цих позитивних показників вдалося досягти значною мірою завдяки жорсткій та принциповій позиції щодо посилення фінансової дисципліни Президента України Віктора Януковича та Прем’єр-міністра України Миколи Азарова.

Також Петро Андрєєв зазначив, що сьогодні робота Держфінінспекції України спрямована на забезпечення більш жорсткого й принципового контролю за використанням державних ресурсів; попередження фінансових порушень; забезпечення ефективного використання бюджетних ресурсів, що відповідає курсу схваленої Президентом України програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

 

версія для друку