українська російська англійська
Віталій Захарченко відвідав Центр безпеки дорожнього руху
19.04.2012 | 17:04
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Міністр внутрішніх справ України генерал внутрішньої служби Віталій Захарченко відвідав Центр безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС України. Тут він перевірив хід виконання доручення Президента України Віктора Януковича суттєво спростити порядок проходження технічного огляду транспортних засобів. Міністрові презентували новітні технології, що дозволяють докорінно змінити самий стиль реєстраційно-екзаменаційної діяльності ДАІ, й, зокрема, ефективно запровадити алгоритм реєстрації автомобілів за принципом «Єдиного вікна».

«Відтепер у Центрі з’явилася унікальна можливість обслуговувати громадян зі всієї України, чого не було раніше. За спрощеною процедурою, люди за якихось півгодини можуть зареєструвати або зняти з обліку своє авто або ж замінити старі водійські посвідчення на нові. Одним із основних напрямків діяльності підрозділу є також здійснення реєстраційних операцій з транспортними засобами власників, які зареєстровані в інших регіонах держави. При цьому людям не доведеться більше звертатися до різних установ під час оформлення документів – усі операції здійснюються виключно «у єдиному вікні», – розповів Міністрові начальник управління Державної автомобільної інспекції МВС України генерал-майор міліції Валерій Лозовий.

Він також повідомив, що працівники відділу впровадження новітніх технологій з питань реєстраційно-екзаменаційної діяльності Центру безпеки працюють 6 днів на тиждень і обслуговують у день щонайменше 100 чоловік. Наразі жоден із тих, хто завітав до Центру, не висловив бодай якогось невдоволення чи нарікання. «Ми прагнемо забезпечити найвищу культуру обслуговування наших співвітчизників – це один із головних пріоритетів у нашій роботі», – наголосив В. Лозовий.

Чи насправді це так, Міністр Захарченко особисто поцікавився у відвідувача Центру, мешканця Чернігівщини Андрія Геннадійовича Корінного, який дізнався про діяльність цієї установи з її офіційного веб-сайту і приїхав сюди зареєструвати своє нове авто. «Насправді – приємно вражений. Досі перебуваю під шквалом емоцій. І якщо чесно, то навіть не уявляв, що рівень обслуговування може бути настільки високим», – підсумував пан Андрій і наостанок продемонстрував Міністрові новенький пластиковий технічний паспорт свого легковика.

версія для друку