українська російська англійська
Глава МНС України обговорив з Прем'єром Японії питання українсько-японської співпраці
19.04.2012 | 17:14
Прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій

У рамках офіційного візиту до Токіо Міністр надзвичайних ситуацій України Віктор Балога був прийнятий Прем’єр-міністром Японії Йосіхіко Нода і в ході зустрічі обговорив, зокрема, питання двосторонньої співпраці в галузі ядерної безпеки.

Йосіхіко Нода підкреслив, що його країна надає важливого значення підписаній напередодні міжурядовій українсько-японській Угоді про співробітництво у сфері поліпшення післяаварійного реагування на надзвичайні ситуації на атомних електростанціях, яка має суттєво посилити подальшу співпрацю двох країн по лінії «Фукусіма-Чорнобиль».

У свою чергу Віктор Балога відзначив, що Україна готова без зволікань приступити до її імплементації та практичної реалізації на постійній основі на урядовому, експертному та науковому рівні.

Глава японського уряду також високо оцінив прийняття Палатою представників японського парламенту резолюції до 20-тої річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною, яка дозволить поглибити співпрацю в усіх сферах двосторонньої взаємодії, включаючи ядерну безпеку.

 

 

версія для друку