українська російська англійська
На Луганщині засаджено понад 26 га лісів
19.04.2012 | 17:38
Луганська ОДА

Як повідомляє Луганське обласне управління лісового та мисливського господарства, в рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» по області вже висаджено 26,5 гектарів нових лісових насаджень. У цій та інших акціях, спрямованих на благоустрій території Луганщини активну участь беруть учні та студенти луганських навчальних закладів. Разом з працівниками лісомисливських підприємств області, представники громадських організацій, місцевих органів влади та самоврядування займаються благоустроєм територій, розчищенням джерел, розвішуванням шпаківень, посадкою зелених насаджень.

В рамках акції «Зустріч птахів» розвішано близько 17 тис. шпаківень. 

Залучаються до акції й діти молодших класів, які, крім активної участі у створенні нових лісів, беруть участь і у конкурсах на кращий твір та малюнок на тему«Людина і ліс».

Нагадаємо, що з ініціативи Державного агентства лісових ресурсів з 21 березня в Україні взяла старт широкомасштабна щорічна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Її мета - виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, ознайомлення та  участь шкільної молоді у створенні нових лісів, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, як одного з основних компонентів збереження біорізноманіття та екологічної рівноваги на планеті, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.

 

версія для друку