українська російська англійська
Судно з 592 легковими автомобілями на борту зайшло в Одеський порт
20.04.2012 | 14:02
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Сьогодні, 20 квітня 2012 року, до 36-го причалу Одеського порту було поставлено спеціалізоване судно для перевезення автомобільної техніки – SEA ANEMOS. Це вже 35-й за рахунком пором з авто, який відвідує порт. Цього разу теплохід доставив 592 легкових автомобіля «Hyundai». Усього ж з 2010 року через автосклад порту перевантажено замовникам понад 14 тис. легковиків південнокорейського виробництва.

До заходу SEA ANEMOS у порт на автостоянці транзитно-вантажного терміналу вже зберігалося 198 машин з минулої партії, які ще не вивезені замовником. З новою ж поставкою кількість легковиків «Hyundai» на автостоянці зросте до 790.

Як поінформував начальник автоскладу транзитно-вантажного терміналу Сергій Михальченко, о 6:45 ранку докери терміналу розпочали роботи з транспортування автомобілів естакадним шляхопроводом порту до місця складування. Планується, що усі роботи будуть завершені та судно покине порт вже сьогодні увечері.

З урахуванням запланованого збільшення обсягів поставок, нині в Одеському порту активно ведуться роботи з розширення наявних на транзитно-вантажному терміналі складських територій.

Довідково

Автомобільний термінал Одеського порту на базі 36-го причалу, обладнаний для прийому суден-автомобілевозів типу ро-ро, було введено в експлуатацію у вересні 2009 року. Перше судно прийнято у січні 2010 року.

 

версія для друку