українська російська англійська
Визначено стипендіатів вищих військових навчальних закладів
20.04.2012 | 14:27
Прес-служба Міністерства оборони

Міністр оборони України Дмитро Саламатін підписав наказ № 255 від 18 квітня 2012 року «Про виплату академічних стипендій Президента України та імені М.С. Грушевського за результатами екзаменаційних сесій першого семестру 2011-2012 навчального року».

У відповідності до наказу, за відмінне навчання, особливі успіхи в навчальній діяльності та зразкову військову дисципліну за результатами екзаменаційної сесії першого семестру 2011-2012 навчального року виплачуватимуться академічні стипендії Президента України та імені М.С. Грушевського курсантам і слухачам вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів.

Зокрема, академічну стипендію Президента України одержуватимуть 3 слухачі та 14 курсантів.

Академічна стипендія імені М.С. Грушевського виплачуватиметься  двом курсантам і одному старшому солдату

Академічні стипендії Президента України та імені М.С. Грушевського виплачуватимуться слухачам і курсантам у порядку і розмірах, передбачених Інструкцією про порядок відбору кандидатів та виплати академічних (соціальних) стипендій курсантам, слухачам і ад’юнктам вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів України.

 

версія для друку