українська російська англійська
Міністр фінансів у Вашингтоні візьме участь у зборах МВФ та Світового Банку
20.04.2012 | 16:43
Прес-служба Міністерства фінансів

Міністр фінансів України Юрій Колобов відбув на традиційні Щорічні весняні збори МВФ та Світового Банку у м. Вашингтон (США) у складі офіційної делегації від України на чолі з Головою НБУ Сергієм Арбузовим.

У ході візиту до Вашингтону українська делегація візьме участь у програмних заходах зборів та планує провести зустрічі з керівництвом МВФ та Світового банку.

Захід передбачає обговорення сучасних викликів і перспектив подальшого розвитку світової фінансово-економічної системи. Щорічні весняні збори також чудова можливість для країн-учасниць обмінятися експертними думками та зміцнити існуючий фундамент взаємин з МВФ.

Варто зазначити, що рамки співробітництва між Україною та МВФ не обмежуються лише фінансовою допомогою, обидві сторони зацікавлені в позитивних структурних змінах, які дозволять українській економіці стабільно розвиватися.

Починаючи з 1997 року МВФ та Світовий банк запрошують на весняні сесії до Вашингтону урядовців, представників приватного сектору та громадських організацій, журналістів та інших зацікавлених спостерігачів. Головним лейтмотивом цієї події є засідання Міжнародного валютно-фінансового комітету МВФ, Об’єднаного комітету МВФ та Світового банку з розвитку, під час якого обговорюється діяльність Банку та МВФ. Протягом зборів також відбуваються семінари, регіональні брифінги, прес-конференції та багато інших заходів сфокусованих на глобальній економіці, міжнародному розвитку та ситуації на світових фінансових ринках.

 

версія для друку