українська російська англійська
Микола Присяжнюк: Молочні кооперативи - потужний фактор розвитку села
20.04.2012 | 17:34
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк відзначає, що створення заготівельно-збутових молочарських кооперативів стає потужним фактором економічного та соціального розвитку українського села, що водночас дає змогу гарантувати високу якість молочної сировини.

«Кооператив дає змогу об’єднати зусилля громади у забезпеченні якості молочної сировини, її поставки на переробні підприємства, що, в свою чергу, дасть можливість отримати гідну ціну за вироблений продукт», - підкреслює Міністр.

Крім того, членство в кооперативі дасть змогу отримувати кваліфіковані консультації ветеринарів та інших фахівців.

Микола Присяжнюк також підкреслив, що створення кооперативів означає також забезпечення занятості сільського населення та підвищення рівня життя на селі.

«Держава сьогодні підтримує створення молочних кооперативів. Ми фінансуємо розвиток сімейних ферм, збільшення поголів’я, дотуємо ті сім’ї які тримають корів та які залишають телят» - додав Міністр.

Задля підтримки створення заготівельно-збутових молочарських кооперативів цього року в держбюджеті передбачена їх фінансова підтримка у розмірі 90% вартості техніки, обладнання та  устаткування вітчизняного виробництва, зокрема доїльних апаратів, танків-охолоджувачів та ін.

Практичну допомогу у створенні заготівельно-збутових молочарських кооперативів можуть надати сільськогосподарські дорадчі служби, а консультації з питань отримання фінансової підтримки надають головні управління агропромрозвитку облдержадміністрацій.

 

версія для друку