українська російська англійська
Українська делегація взяла участь у регіональній конференції ФАО в Баку
23.04.2012 | 18:24
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Голова Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Іван Бісюк взяв участь в 28 Регіональній конференції ФАО (Продовольча і сільськогосподарська організація ООН) для Європи, що походила 19-20 квітня в м. Баку (Азербайджан).

У роботі конференції взяли участь представники 46 країн-членів та 10 організацій громадського спрямування.

Під час відкриття засідання Генеральним директором ФАО Жозе Граціану да Сільва було наголошено на важливості питання боротьби з голодом та акцентовано та тому, як ФАО може досягти харчової безпеки.

На конференції обговорювалися проблеми продовольства і сільського господарства країн Європи і Центральної Азії. Уряди виділили такі пріоритети в роботі ФАО на 2014-2015 роки: посилення продовольчої безпеки і безпеки продуктів харчування; консультування малих фермерських господарств; управління природними ресурсами; контроль за захворюваннями тварин і рослин комахами-шкідниками; надання підтримки країнам-членам, які мають намір вступити в Європейський Союз, дослідження в сфері виробництва продовольства.

У рамках конференції також пройшло засідання Міністерського круглого столу на тему «Політика забезпечення продовольчої безпеки в регіоні: виклики та перспективи – продовольчий огляд до 2050 року». Голова української делегації Іван Бісюк виступив з доповіддю, в якій поінформував про стан та перспективи розвитку агрокомплексу України, окреслив основні завдання аграрної політики на середньострокову перспективу, роль держави у забезпеченні світової продовольчої безпеки та розширення представництва України у ФАО.

Під час конференції українська делегація мала зустріч з Генеральним директором ФАО Жозе Граціану да Сільва, а також провела переговори з питань двостороннього співробітництва з делегаціями Азербайджану, Узбекистану, Білорусі та Литви.

 

версія для друку