українська російська англійська
Розпочав роботу Міжнародний форум "Довкілля для України"
24.04.2012 | 16:34
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

24 квітня 2012 року у Міжнародному виставковому центрі розпочав роботу Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України». У вступному слові на церемонії відкриття Міністр екології та природних ресурсів України Едуард Ставицький зазначив, що форум є значним внеском України у загальноєвропейський процес «Довкілля для Європи». А нинішній Форум має особливо важливе значення, оскільки 20-22 червня цього року у м. Ріо-де-Жанейро відбудеться Конференція ООН зі сталого розвитку Ріо+20.

Едуард Ставицький також підкреслив, що Програмою економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», запропонованою Президентом України Віктором Януковичем, передбачено побудову сучасної, відкритої, конкурентоспроможної економіки і підвищення добробуту українських громадян. На виконання цієї Програми наразі реалізується Стратегія державної екологічної політики України на період до 2020 року.

Едуард Ставицький побажав учасникам і гостям Форуму плідної і творчої роботи, прийняття узгоджених рішень і активної роботи у подальшій їх реалізації.

версія для друку