українська російська англійська
Конкурентоспроможність українських автоперевізників посилено
24.04.2012 | 17:12
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВа ІНФРАСТРУКТУРИ

Конкурентоспроможність українських автоперевізників буде посилена – Міністерство інфраструктури України спільно з Асоціацією міжнародних автомобільних перевізників (АсМАП) впроваджуватимуть комплекс заходів, спрямованих на підтримку українських перевізників. Відповідної домовленості було досягнуто 23 квітня під час засідання з питань розвитку та підняття ефективності транспорту у сфері міжнародних автоперевезень за участі АсМАП.

Відпрацьовуватимуться заходи комплексно, але поступово: очікується, що робоча група, до якої увійдуть не більше 10 представників Асоціації міжнародних автоперевізників та Мінінфраструктури, засідатиме раз на місяць. За пропозицією Володимира Корнієнка формат роботи передбачатиме обговорення варіантів вирішення тієї чи іншої проблеми.

«За підсумками першого кварталу 2012 року автомобільний транспорт   за показником «вантажні перевезення» вийшов на позитивну динаміку – 106% до рівня відповідного періоду минулого року. Це свідчить про наявний потенціал та спроможність автоперевізників задовольнити господарський комплекс у автомобільних перевезеннях. Відтак всі наші подальші зусилля мають бути спрямовані на посилення конкурентоспроможності українських автоперевізників на міжнародному ринку», - сказав Володимир Корнієнко.

АсМАП повністю підтримав ініціативу Міністерства, адже таким чином проблеми не накопичуватимуться, а вирішуватимуться в оперативному режимі. «Ми особливо зацікавлені у тому, щоб було створене конкурентоспроможне середовище, у якому наші перевізники зможуть вільно працювати», - сказав Леонід Костюченко. Це, в першу чергу, сприяння оновленню рухомого складу, отримання доступних кредитів для купівлі нових автомобілів, розподіл дозволів.

Заступник Міністра підкреслив, що Мінінфраструктури всіляко підтримує автоперевізників. «Наші перевізники повинні конкурувати і вигравати конкурентну боротьбу на міжнародному ринку – для цього потрібно об’єднувати зусилля як автоперевізників, так і органів влади. Свій ринок і своїх перевізників потрібно захищати усіма доступними методами», - зауважив він. 

версія для друку