українська російська англійська
Аграрії Львівщини успішно провели посівну кампанію
25.04.2012 | 09:36
Львівська ОДА

Аграрії  Львівської області успішно впоралися з посівною кампанією весняно-польових робіт 2012 року – про це під час брифінгу у Львівській облдержадміністрації 24 квітня повідомив начальник головного управління агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Роман Верещинський.

Роман Верещинський зазначив, що успішній польовій кампанії  сприяли  як погодні умови, так і налагоджена фінансово-кредитна підтримка: «Станом на сьогодні ми наблизилися до завершення посіву ранніх ярих культур - посів виконано на 100% , також в області висіяно 91%  цукрових буряків, більше  як на 60% посаджено картоплі і посіяно  та висаджено овочевих культур. Якщо брати в загальному по посівах ярих культур, на сьогодні маємо 60% посіву по всіх категоріях».

Роман Верещинський додав, що  працівники сільськогосподарського сектору своєчасно справилися із підживленням озимих  зернових культур, зокрема на 100% проведено підживлення озимих зернових культур на площі 157 тис. га , озимий ріпак підживлений на площі 45 тис. га.

«Загальна потреба коштів на проведення весняно-польових робіт цьогоріч склала 564 млн. грн., залучені кредитні ресурси більше 62 млн. грн., в тому числі були залучені кошти із місцевого бюджету в розмірі 6,8 млн. гривень».

Начальник головного управління агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації  наголосив, що матеріально-технічні ресурси, а це насіння та  паливно-мастильна сировина, були своєчасно надані.

«Важливим  моментом, що сприяв підготовці аграріїв до проведення весняно - польових робіт,  є так звані форвардні контракти, закупівля аграрним фондом. Наші сільськогосподарські  виробники уклали договори на закупівлю зерна аграрним фондом в кількості 26 800 тонн, це на суму 50 млн. 035 тис. грн. що є також певною підмогою сільськогосподарським товаровиробникам», - резюмував Р. Верещинський.

 

версія для друку