українська російська англійська
За останні три місяці маємо підвищення інтересу інвесторів до інвестиційних фондів
25.04.2012 | 10:51
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) повідомляє про деякі показники, що характеризують роботу ринку цінних паперів впродовж січня-березня 2012 року.

Серед основних характеристик минулих трьох місяців можна відзначити стабільність біржового сегменту, який демонструє сталі показники, а також підвищення інтересу інвесторів до інвестиційних фондів.

Так, станом на 1 квітня 2012 року обсяг зареєстрованих випусків акцій КІФ (корпоративних інвестиційних фондів) порівняно з минулим роком зріс майже на 6 млн грн. і становив 5,87 млрд грн. Дещо зменшилися показники обсягів випусків цінних паперів ПІФ (пайових інвестиційних фондів): так, їх розмір склав 3,84 млрд грн., що на 10 млрд менше, ніж минулого року.

Порівняно з даними за аналогічний період 2011 року обсяг біржових контрактів несуттєво знизився і за даними на 1 квітня становив 44,23 млрд грн. Наразі цей показник на 20 % менший за минулорічні дані: в 2011 році операцій з біржовими контрактами було проведено на суму у 56,20 млрд грн.

«Переважна більшість показників демонструють стабільність, крім того, ми бачимо інтерес інвесторів до вкладів у інвестиційні фонди. Загалом, ми можемо стверджувати, що фондовий ринок працює прогнозовано, а результати його роботи лишаються майже незмінними. Проте, важливо відзначити, що розвиток ринку залежить від зовнішньої кон’юнктури. Маємо надію, що ініціативи зі стимулювання розвитку вітчизняного фондового ринку позитивно впливатимуть на нього, і ми збережемо динаміку минулого року», - зазначив голова НКЦПФР Дмитро Тевелєв.

 

версія для друку