українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд і чорнобильці вийшли на партнерські відносини
25.04.2012 | 10:34
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд суттєво підвищив пенсії ліквідаторам-інвалідам. Підняв пенсії справжнім чорнобильцям. Збільшив кошти на лікування постраждалих від аварії. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Уряду.

«Відмінність нашого Уряду в тому, що ми не робимо вигляд, що проблеми немає, не роздаємо пустих обіцянок. Ми приймаємо рішення, максимально можливі на нинішньому етапі розвитку держави. Не дивлячись на величезні виплати за боргами, не дивлячись на шалену переплату за російський газ», - заявив Микола Азаров.

За його словами, загалом фінансування чорнобильських програм поточного року збільшено на 3,7 мільярда гривень: «Ефект від цього чим далі, тим буде відчутніший».

Крім того, наголосив Прем’єр-міністр, Уряд продовжує діалог з організаціями чорнобильців щодо того, як ми будемо рухатися далі, які елементи соціального захисту ще можемо підсилити.

«І люди відчувають, приймають зміни. Днями я зустрічався з лідерами регіональних організацій найбільшої громадської організації – «Союз Чорнобиль України». Вони сказали дві принципові речі. Вперше в нашому Уряді вони побачили партнера, якому можна довіряти. Ми домовляємося і виконуємо домовленості. Друге: чорнобильці вітають, що відновлюється соціальна справедливість, і люди сьогодні отримують пенсію, яку насправді заробили. Ми всі розуміємо, що вона не така значна, як хотілось би. Але справедлива. І це, кажуть чорнобильці, принципово прийнятна для них відправна точка для подальшого збільшення соціального захисту», - наголосив Микола Азаров.

 

версія для друку