українська російська англійська
Микола Азаров доручив цьогоріч завершити дерегуляцію
25.04.2012 | 11:12
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров доручив Першому віце-прем’єр-міністру Валерію Хорошковському очолити роботу щодо завершення дерегуляції. Відповідне доручення Глава Уряду зробив на засіданні Кабінету Міністрів.

«Робота з дерегуляції затягнулась. А впровадження дерегуляції на місцях чиновники взагалі тягнуть як резину. Треба посилити цей вирішальний напрямок роботи. Тому доручаю його очолити Першому віце-прем’єр-міністру. Час на умовляння вичерпано. Час задіяти найжорсткіші заходи для того, щоб і влада на всіх рівнях, і бізнес добросовісно виконували кожен свої обов’язки», - наголосив Микола Азаров.

Глава Уряду поставив завдання завершити дерегуляцію у поточному році, що сприятиме залученню інвестицій. «Потрібно максимально відчинити двері для інвестицій. Створити такі чесні, прозорі та справедливі правила і умови ведення бізнесу, щоб Україна стала в один ряд з лідерами в рейтингу економічної свободи. Ніщо інше не переконає світові корпорації розміщувати у нас передові виробництва, передавати Україні новітні технології. Звичайно, потрібні й інші мотивації: інфраструктурне облаштування «інвестиційних плацдармів», підготовка фахівців робітничих та інженерних спеціальностей, доступність кредитних ресурсів тощо. Але найперше, що повинен побачити інвестор: свободу дій і чесних чиновників, які сприяють його роботі», - аргументував Микола Азаров.

 

версія для друку