українська російська англійська
27 квітня відбудеться позачергове розширене засідання Уряду
25.04.2012 | 11:38
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров ініціює проведення 27 квітня позачергового розширеного засідання Уряду за участю керівників центральних органів влади і голів обласних державних адміністрацій. Про це Глава Уряду повідомив на засіданні Кабінету Міністрів.

«Нагальних завдань багато. Тому я прийняв рішення у п’ятницю зібрати позачергове розширене засідання Уряду за участі керівників центральних органів влади і глав регіональних адміністрацій», - сказав Микола Азаров, повідомивши, що на цьому засіданні планується розглянути шляхи активізації роботи вітчизняної промисловості, у першу чергу будівельного комплексу.

Крім того, Прем’єр-міністр поінформував, що буде також розглянуто  «заходи з насичення вітчизняними товарами внутрішнього ринку, на якому після збільшення соціальних виплат з’явиться додатковий платоспроможний попит; державні стимули для збільшення експорту». «Тобто, розглянемо практичні, невідкладні стимули для реального сектору економіки. І звичайно, критично оцінимо роботу тих керівників, які або забувають, або не здатні впроваджувати у своїх галузях і регіонах мотивацію до збільшення внутрішнього виробництва», - підкреслив Микола Азаров.

 

версія для друку