українська російська англійська
Юрій Бойко здійснив робочу поїздку до Туркменістану
25.04.2012 | 12:08
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

24 квітня 2012 року Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко перебував з робочою поїздкою у Республіці Туркменістан.

Під час поїздки Юрій Бойко зустрівся з Президентом Туркменістану Гурбангули Бердимухамедовим. Сторони обговорили низку питань співробітництва двох країн, зокрема в енергетичній сфері.

У ході зустрічі сторони відзначили взаємний інтерес у продовженні двосторонньої співпраці у сфері паливно-енергетичного комплексу з урахуванням зростаючої динаміки видобутку енергоресурсів в Туркменістані та зацікавленням України у стабільному постачанні газу.

Також Юрій Бойко в якості голови Української частини Міжурядової українсько-туркменської комісії з питань економічного та культурно-гуманітарного співробітництва провів зустріч із головою туркменської частини комісії, заступником Голови Кабінету Міністрів Туркменістану Баймуратом Ходжамкхаммедовим.

Під час зустрічі сторони обговорили питання вироблення спільного плану дій Міжурядової українсько-туркменської комісії.

Нагадаємо, Юрія Бойка було призначено головою Української частини Міжурядової українсько-туркменської комісії з питань економічного та культурно-гуманітарного співробітництва згідно з постановою Кабінету Міністрів України «Питання діяльності деяких консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів, утворених Кабінетом Міністрів України» від 12.03.2012 № 230.

версія для друку