українська російська англійська
У 2013 році в Україні відбудеться Міжнародний форум з інтелектуальної власності
25.04.2012 | 17:26
Прес-служба Державної служби інтелектуальної власності

Голова Державної служби інтелектуальної власності Микола Паладій повідомив про підготовку Міжнародного форуму, який у 2013 році буде вперше організований в Україні спільно з Всесвітньою організацією інтелектуальної власності. На Форум будуть запрошені фахові міністри, широке коло спеціалістів з інтелектуальної та промислової власності, авторського права. Про це Микола Паладій повідомив під час урочистостей 24 квітня з нагоди святкування Міжнародного дня інтелектуальної власності.

 Вітаючи колег зі святом, Микола Паладій зазначив, що «завдяки українським винахідникам є підстави говорити, що Україна може мати новий економічний потенціал, нову конкурентоздатність. Але тільки в разі підтримання української науки. Український інноватор повинен мати можливість спілкуватися з інвесторами, бачити перспективу».

Микола Паладій також виступив з доповіддю на тему «Ефективне використання інтелектуального капіталу нації – шлях до економічного і соціального розвитку держави» та закликав популяризувати винахідницьку діяльність серед широкого загалу громадськості.

У ході урочистостей працівників державної системи правової охорони інтелектуальної власності нагороджено Почесною грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Крім того, нагороди отримали переможці Всеукраїнського конкурсу «Винахід року».

версія для друку