українська російська англійська
Крим готується до Саміту країн Центральної Європи
25.04.2012 | 18:10
Рада міністрів АРК

Рада міністрів Криму затвердила план заходів з підготовки та проведення 18-го Саміт глав держав Центральної Європи, Який пройде в Ялті 11-12 травня. Відповідний проект розпорядження схвалено на засіданні кримського уряду 25 квітня.

Зокрема, створено оргкомітет з підготовки та проведення Саміт. До складу комітету увійдуть керівництво Ради міністра, а також міністерств і відомств, мери міст, представники дорожніх, комунальних служб, правоохоронних органів, керівники Кримських готелів, музеїв і т.д. Очолить комітет Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов.

У цілому на організаційні заходи необхідно в цілому 288 тис. грн.

Глава кримського уряду автономії поставив завдання службам і відомствам, задіяним у підготовці Саміт, провести захід на високому рівні.

Нагадаємо, в березні поточного року за розпорядженням Кабінет Міністрів України створено організаційний комітет з підготовки та проведення 18-го Саміт глав держав Центральної Європи.

Майбутніх Саміт буде присвячений темі європейської інтеграції. Очікується, що в даному заході візьмуть участь понад 20 високопосадовців. Від імені Президента Україна Офіційні запрошення направлений на адресу держав Центральної та Східної Європи, керівництва європейських інститутів.

 

версія для друку