українська російська англійська
Нагороджено переможців конкурсу "Інвестор року"
25.04.2012 | 19:46
Львівська ОДА

В рамках  бізнес - форуму «Бізнес і влада – ефективне партнерство», який проходив  25 квітня на ТзОВ  «Світоч», перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич, заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак та президент Львівської Торгово-промислової палати Дмитро Афтанас нагородили переможців конкурсу «Інвестор року».

 

У НОМІНАЦІЇ «ІНВЕСТОР РОКУ-2011: НАЙКРАЩА ВІТЧИЗНЯНА ІНВЕСТИЦІЯ» НАГОРОДЖЕНО: Товариство з обмеженою відповідальністю Ринок Сільськогосподарської продукції  «Шувар» (за відкриття двох нових терміналів оптової торгівлі та 5000 робочих місць).

 

У НОМІНАЦІЇ «ІНВЕСТОР РОКУ-2011: НАЙКРАЩА ІНОЗЕМНА ІНВЕСТИЦІЯ» НАГОРОДЖЕНО: Товариство з обмеженою відповідальністю «ОДВ-Електрик» (за динамічний розвиток підприємства та  створення більше 170 нових робочих місць протягом 2011 року, за  інвестиції у розмірі 21,617 млн. грн. та за виробництво електромеханічного обладнання  на замовлення світових компаній  Фольксваген-Ауді, Бош, Аутоів та інших).

 

У НОМІНАЦІЇ «ІНВЕСТОР РОКУ-2011: НАЙКРАЩА ІННОВАЦІЙНА ІНВЕСТИЦІЯ» НАГОРОДЖЕНО: Товариство з обмеженою відповідальністю «Нестле Україна»  (за створення у Львові «Об'єднаного бізнес-сервіс-центру Nestlé в Європі», який забезпечує здійснення фінансових операцій і процесів з управління персоналом для підприємств і організацій компанії Nestlé  у понад 20 країнах Східної та Центральної Європи).

ДИПЛОМАМИ ЛАУРЕАТІВ КОНКУРСУ НАГОРОДЖУЮТЬСЯ:

Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця» (за модернізацію колії  та пристроїв централізованого блокування і зв’язку, за реконструкцію привокзальної площі та головного вокзалу  Львова та за обсяги залізничних перевезень).

Приватне акціонерне товариство «Київстар» (за вдосконалення мережі мобільного зв’язку та побудову мережі широкосмугового швидкісного доступу до мережі інтернет у містах Львівщини, а також за соціальні проекти для дітей з особливими потребами, багатодітних родин та  для школярів Львова й області).

Відкрите акціонерне товариство «Миколаївцемент» (За продовження екологічної програми, спрямованої на зменшення негативного впливу на довкілля, за підвищення рівня безпеки на робочих місцях і покращення умов праці, а також за спонсорські інвестиції у  відновлення інфраструктури Миколаївського району та інвестиції в галузь охорони здоров’я).

Публічне Акціонерне Товариство «Ідея Банк» (За створення 360 нових робочих місць на Львівщині та зростання обсягів надання фінансових послуг до 156 913 тис. гривень).

Дочірнє підприємство "Інтергал-Буд" товариства з обмеженою відповідальністю «Фірма «Інтергал» (за спорудження більш, ніж 10 об’єктів житлової  та нежитлової нерухомості протягом 2011 року , а також  за будівництво дитячо-спортивного майданчика на Майдані Івана Павла ІІ у Львові).

 

версія для друку