українська російська англійська
Литовські інвестори розглядають Одеську область як перспективну
26.04.2012 | 09:57
Одеська ОДА

25 квітня голова Одеської обласної державної адміністрації  Едуард Матвійчук зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні паном Пятрасом Вайтєкунасом та іншими представниками Литовської Республіки.

Високі гості подякували голові обласної державної адміністрації за конструктивний діалог та активну позицію у вирішенні ділових питань, зазначивши, що литовські інвестори розглядають Одеську область як дуже перспективну.

«Керівництво Одеської області демонструє хороший приклад того, як необхідно будувати взаємини між владою і бізнесом. Можемо сказати, що ми задоволені співпрацею з Одеською обласною державною адміністрацією і будемо продовжувати нашу роботу і в подальшому», - наголосили вони.

Представники ділових кіл Литовської Республіки висловили зацікавленість в інвестуванні коштів в економіку Одеського регіону та звернулися до керівника Одещини з проханням сприяти у вирішенні конкретних проблем під час ведення бізнесу.

Голова обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук зазначив, що посилення співробітництва між Одеською областю та литовськими компаніями відкриває нові можливості, як для Одещини, так і  для іноземних бізнес-структур.

версія для друку