українська російська англійська
Прем'єр-міністр вимагає від Міненерговугілля та "Енергоатому" дотримуватися вимог МАГАТЕ
26.04.2012 | 11:16
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вимагає від Міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойка та Президента НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського дотримуватися всіх вимог МАГАТЕ щодо безпеки на атомних електростанціях. Про це Глава Уряду заявив на нараді щодо забезпечення енергетичної безпеки, яка відбулася в аварійно-технічному центрі ДП НАЕК «Енергоатом» у селищі Білогородка Київської області.

«Моя вимога до Міністра енергетики та вугільної промисловості та голови «Енергоатому» надзвичайно проста – всі вимоги МАГАТЕ повинні бути виконані. Усі необхідні регламентні роботи мають бути виконані якісно і вчасно», - сказав Микола Азаров.

При цьому він підкреслив, що якщо для цього буде необхідно ухвалити рішення про тимчасове виведення з експлуатації якогось енергоблоку на АЕС, Уряд таке рішення прийме.

«Якщо необхідно прийняти рішення про виведення з експлуатації того чи іншого енергоблоку – Уряд підтримає таке рішення, а завдання Міністерства енергетики та вугільної промисловості забезпечити баланс споживання електроенергії в країні», - сказав Микола Азаров.

 

версія для друку