українська російська англійська
Німеччина готова на Київщині виробляти біоенергію
26.04.2012 | 12:55
Київська ОДА

Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк провів зустріч з представниками Посольства ФРН в Україні. Основні цілі зустрічі - налагодження міжрегіонального співробітництва та залучення іноземних інвестицій на Київщину в результаті проведення економічного форуму «Інновації, ініціатива, інвестиції, інфраструктура».

Делегацію Федеративної Республіки Німеччина представляли: Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні - Ганс-Юрген Гаймзьот та радник Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні з питань сільського господарства та екології- Фолькер Зассе.

У ході роботи засідання були обговорені проекти та основні напрями роботи у сфері енергозберігаючих технологій на Київщині. Німецька делегація висловила пропозицію встановити на території області новітнє технологічне обладнання для здійснення процедури транспортування енергії (а саме біоенергії).

Представники ФРН презентували проект з вироблення біоенергії з відходів рослинних культур, деревини, а також відходів від вигодовування тварин. 

Голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк звернув увагу іноземних гостей на можливості співпраці у харчовій промисловості.

«Не секрет, що майбутнє виробництва за енергозберігаючими технологіями. На Київщині ми почали втілювати екологічно свідомі проекти і будемо продовжувати це робити», - зазначив Анатолій Присяжнюк. 

 

версія для друку