українська російська англійська
На Сумщині укладуть договорів державно-приватного партнерства на 60 млн. грн.
26.04.2012 | 13:38
Сумська ОДА

На Сумщині у 2012 році сільськогосподарські фірми планують укласти соціальних договорів з сільськими радами на понад 60 млн. грн. Про це повідомив голова Сумської облдержадміністрації Юрій Чмирь у ході міжнародної конференції на тему «Соціальна відповідальність бізнесу: інвестиції в майбутнє», що відбулася у Києві.

Юрій Чмирь зазначив, що Сумщина є показовим для України регіоном у сфері розвитку корпоративної соціальної відповідальності. За його словами, регіон зумів налагодити повноцінну та системну роботу в цьому напрямку і започаткувати нову моду – вкладати у розвиток територій.

«Ми запропонували бізнесу – давайте об’єднаємо зусилля. Ви будете рости, багатіти й розвиватися, а нам цікаво разом з вами розвивати території. Це нормальний бізнес-підхід. Ми закріпили цей принцип в конкретному документі – соціально-економічному договорі. Розвиток територій – обов’язкова умова для інвесторів, які працюють у сільськогосподарській сфері регіону», – підкреслив Юрій Чмирь.

У 2011 році сільськогосподарські фірми уклали соціальних договорів з сільськими радами на 34 мільйони гривень. У 2012 році очікується більше 60 мільйонів.

За словами керівника області, головним стимулом вкладати в розвиток територій для промислових підприємств, які працюють на Сумщині, є всебічна підтримка влади. Сприятливий бізнес-клімат та вигідні умови роботи є підґрунтям для реалізації нових комерційних і соціальних проектів.

Як приклад, у 2011 році американська компанія «Крафт Фудз» вклала 1,2 мільйона гривень у модернізацію очисних споруд у місті Тростянець. Італійська компанія «Гуала Кложерс» придбала медичне обладнання на суму 1,5 мільйона гривень.

«У цьому й полягає принцип державно-приватного партнерства. Влада створює умови для бізнесу, а підприємства вкладають у розвиток територій. Такий принцип в області працює вже другий рік поспіль», – пояснив Юрій Чмирь.

версія для друку