українська російська англійська
Черкащани-чорнобильці отримали сертифікати на квартири
26.04.2012 | 15:04
Черкаська ОДА

Ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС Анатолій Касьяненко та Олександр Коломієць отримали сертифікати на отримання квартир. Вручив сертифікати Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб 25 квітня під час зустрічі з представниками громадських організацій, що опікуються проблемами громадян, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Крім того, громадська організація «Союз Чорнобиль» отримала в подарунок комп’ютер, всі інші районні громадські організації – мікрохвильові печі.

Сергій  Тулуб також наголосив на тому, що фінансування з державного бюджету програми «Комплексне медико-санітарне забезпечення й лікування онкологічних хвороб із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» зросло майже втричі – до 633,6 тис. грн., тоді як 2011 року було лише 231,4 тис. грн.

У зустрічі також узяли участь заступник Міністра соціальної політики України Лідія Дроздова, народний депутат, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Віктор Корж, голова обласної ради Валерій Черняк, голова обласної громадської організації «Союз Чорнобиль» Володимир Болтенков.

версія для друку