українська російська англійська
На Дніпропетровщині на ЖКГ виділять вдвічі більше коштів, ніж позаторік
26.04.2012 | 17:25
Дніпропетровська ОДА

У 2012 році на Дніпропетровщині прогнозують продовження позитивної динаміки фінансування заходів у галузі ЖКГ з бюджетів усіх рівнів. У 2010 році обсяг фінансування становив майже 545 млн. грн., у 2011-му – майже 888 млн. грн. Прогнозний обсяг фінансування галузі ЖКГ регіону на 2012-й – 1 млрд. 42 млн. грн. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Вілкул під час колегії облдержадміністрації.

Зокрема, на фінансування заходів у галузі ЖКГ в 2012 році планується надходження 525 млн. грн. з місцевих бюджетів, 132,3 млн. грн. – з обласного та 385 млн. грн. – з державного бюджетів. Ці гроші передбачені на продовження модернізації галузі ЖКГ – будівництво та реконструкцію котелень, систем водопостачання тощо. Олександр Вілкул поставив завдання керівникам міст та районів, структурних підрозділів облдержадміністрації підвищити відповідальність за своєчасне і належне проведення процедур закупівель робіт і послуг за рахунок субвенцій з державного бюджету, їх цільове і повне освоєння та своєчасне введення в експлуатацію завершених об'єктів.

«Дніпропетровщина – один з регіонів, в якому опалювальний сезон пройшов у сталому режимі, не було допущено перебоїв в енергозабезпеченні підприємств галузі та резонансних подій, пов’язаних з тривалими перебоями в наданні житлово-комунальних послуг. Цей результат досягнуто завдяки системній роботі та консолідації бюджетів всіх рівнів. На основі проведеного аналізу стану проходження опалювального сезону 2011/2012 року розроблені заходи з підготовки області до роботи в новому опалювальному сезоні 2012/2013 року. За виконання цих планів керівники територій та галузевих організацій несуть особисту відповідальність», - сказав Олександр Вілкул.

Олександр Вілкул підкреслив, що забезпечення стабільного опалювального сезону в регіоні вимагає серйозних зусиль. Незначні аварії, що виникали у продовж опалювального сезону, усувались в нормативні терміни. Проте  ліквідація аварій в системі водопостачання м. Орджонікідзе, смт. Міліоративне та с. Пісчанка Новомосковського району відбулась лише після втручання облдержадміністрації та залучення додаткових ресурсів. За допущені в підготовці до зими недоліки звільнені від займаних посад начальник Орджонікідзеводоканалу та заступник голови Новомосковської райдержадміністрації.

В рамках підготовки до роботи в новому опалювальному сезоні в області заплановано провести комплексну підготовку з отриманням паспортів та актів готовності:

15 751  житловий будинок,

1025 шкіл,

811 дитячих садків,

237 закладів охорони здоров’я

Голова ОДА акцентував увагу на головних завданнях:

до 1 вересня – безумовне виконання заходів з підготовки до зими;

до 1 жовтня – наявність паспортів готовності до роботи в опалювальному сезоні на всі житлові будинки та об’єкти теплового господарства;

до 10 жовтня – завершення пусконалагоджувальних робіт, проведення пробних пусків тепла;

з 15 жовтня всі без виключення споживачі повинні бути забезпечені якісним теплопостачанням.

У засіданні колегії узяли участь заступники голови та члени президії обласної ради; керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних організацій і установ; міські голови; голови райдержадміністрацій та районних рад; керівники підприємств, що надають житлово-комунальні послуги; представники громадської ради, профспілок; керівники територіальних підрозділів пенсійного фонду, а також представники засобів масової інформації.  На розгляд колегії винесені питання « Про підсумки соціально-економічного розвитку області за І квартал 2012 року» та «Результати опалювального сезону 2011/2012 року і заходи щодо підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 року».

 

версія для друку