українська російська англійська
Для підготовки держслужбовців залучатимуть міжнародну технічну допомогу
26.04.2012 | 17:41
Прес-служба Нацдержслужби

26 квітня в Нацдержслужбі відбулась презентація програм з підготовки та підвищення кваліфікації  державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування України з метою залучення міжнародної технічної допомоги.

Голова Нацдержслужби України В’ячеслав Толкованов поінформував іноземних партнерів щодо реалізації нового законодавства України про державну службу, нових підходів до програм підвищення кваліфікації державних службовців, а також окреслив основні напрямки реалізації цих програм.

Також В’ячеслав Толкованов висловив зацікавленість української сторони у залученні закордонного досвіду з реалізації подібних програм та в участі іноземних експертів та тренерів у навчальних заходах зазначених програм.

Під час заходу представники Школи вищого корпусу державної служби презентували:

Державну цільову програму підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва України на 2008 - 2015 роки;

Програми розвитку лідерства та Тренінгові програми з вивчення нового законодавства про державну службу.

Учасники обговорили можливості залучення міжнародної технічної допомоги для реалізації програм з питань підготовки та підвищення кваліфікації  державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування України.

Від іноземної сторони участь у заході взяли представники проекту CIDA HRM, ПАУСІ, Адетеф, DESPRO, Представництва Європейської Комісії в Україні, проекту DANIDA, UEPLAC, проектів Британської Ради, програми сприяння Парламенту, програм Центру інформації та документації НАТО в Україні, програми розвитку ООН, проекту Твіннінг «Підтримка розвитку державної служби в Україні», Посольства Франції в Україні, Посольства Канади в Україні та навчального центру Британської ради.

версія для друку