українська російська англійська
Укладено угоду про співпрацю між Держінвестпроектом та чернівецькою владою
26.04.2012 | 17:48
Чернівецька ОДА

Угода, яку сьогодні підписали голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислав Каськів, голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв та голова обласної ради Михайло Гайничеру дає змогу активізувати інвестиційну діяльність Буковини та залучити іноземних та вітчизняних інвесторів до розвитку економіки області. «Підписанням цієї Угоди ми зафіксували серйозність наших намірів та свою готовність до створення усіх умов реалізації національних проектів, якими займається Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами, - відзначив глава облдержадміністрації Михайло Папієв. - Ми вже розробили перелік активів, передусім, земельних ділянок, які повноцінно можуть бути залучені для реалізації національних проектів».

Він додав, що Буковина готова також частково співфінансувати певні проекти, максимально допомагати та інформаційно підтримувати іноземних донорів. Зокрема, мова йде про реалізацію вже цього року проекту «Нове життя» через створення перинатального центру на базі міського клінічного пологового будинку №1 по вул. Буковинській у Чернівцях. За словами голови Держінвестпроекту України Владислава Каськіва, це не єдиний національний проект, до якого долучиться Буковина. Завдяки підтримці Михайла Папієва, цьогоріч ми долучимо область також до реалізації проекту «Відкритий світ», у якому буде задіяно близько 1,5 тис. учнів. Він додав, що реалізація проекту «Відкритий світ» здійснюється через встановлення передавального обладнання для створення інформаційно-комунікаційної (4G) освітньої мережі національного рівня в регіоні. Мета цього проекту - навчити комп’ютерній грамотності дітей та максимально задіяти використання електронних підручників у їх навчанні.

Також голова Держінвестпроекту України повідомив, що до кінця цього року планується надати підтримку щонайменше п’ятьом проектам, які зможуть ефективно реалізуватися на території Чернівецької області. До прикладу, це проект «Олімпійська надія-2022», який може реалізуватись через будівництво сучасної бази для зимових видів спорту на Путильщині, а також реалізація проектів «Чисте місто», «Енергія природи» та «Зелені ринки».

Державне агентство з інвестицій та управління національним проектами співпрацюватиме з обласною державною адміністрацією та облрадою безпосередньо через регіональний центр інвестицій та розвитку, який очолив Борис Деркач.

версія для друку