українська російська англійська
На Буковині реалізують понад 10 інвестиційних проектів
26.04.2012 | 18:40
ПРЕС-СЛУЖБА Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

Стратегію інвестиційного розвитку Чернівецької області втілюватиме Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України. Про це сьогодні на зустрічі з керівництвом Чернівецької ОДА заявив голова Держінвестпроекту Владислав Каськів.

Він зазначив, що Чернівецька ОДА та Держінвестпроект розроблять спільний план дій на 2012-2015 роки щодо залучення інвестицій та реалізації Національних проектів та їх складових, визначених Президентом України.

Формат співпраці між Держінвестпроектом та місцевої владою передбачає реалізацію понад 10 інвестиційних проектів в регіоні: 5-6 Національних проектів або їх складових, а також пріоритетних регіональних проектів в рамках Стратегії інвестиційного розвитку області.

У Чернівецькій області Держінвестпроект втілюватиме й інші напрямки своєї діяльності. Зокрема, на місцевому рівні здійснюватиметься супровід інвесторів за принципом “Єдиного інвестиційного вікна”, а найбільш важливі інвестпропозиції регіону будуть включені до єдиної «Біржі інвестиційних проектів».

У Чернівцях також на повну потужність вийде регіональний Центр інвестицій та розвитку. Центр має сформувати бази даних, інформаційне та ресурсне забезпечення інвестиційного розвитку регіону; проводити маркетинг територій в Україні та за кордоном, здійснювати одночасний супровід реалізації кількох інвестиційних проектів в області.

Як заявив В.Каськів, регіональні Центри інвестицій та розвитку в 2012 році вийдуть на новий формат роботи в 27 областях України.

Як повідомлялося раніше, наприкінці 2011 року Держінвестпроект провів відкритий конкурс з відбору керівників регіональних центрів. Метою конкурсу було забезпечити ефективність центрів (здатність супроводжувати 5-10 проектів одночасно) та  укомплектувати їх висококваліфікованими фахівцями із залучення інвестицій.

 

 

версія для друку