українська російська англійська
Завчасно заповнена імміграційна картка пришвидшить перетин держкордону
27.04.2012 | 10:44
Прес-служба Адміністрації прикордонної служби
Іноземці та особи без громадянства, які вирішили відвідати Україну, відтепер можуть заповнити імміграційну картку заздалегідь. Вона подається під час перетинання державного кордону разом з паспортним документом співробітнику Державної прикордонної служби України та зберігається протягом усього часу перебування в Україні. Завчасно заповнений документ пришвидшить перетин кордону громадянами, адже не доведеться гаяти час на його заповнення безпосередньо в пункті пропуску.

Положення про імміграційну картку затверджено наказом Адміністрації Державної прикордонної служби відповідно до Законів України «Про прикордонний контроль», «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства». Знайти зразок картки та порядок її заповнення громадяни можуть на сайті Державної прикордонної служби України за адресою: http://pvu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=47259&cat_id=46460.

Нагадаємо, що імміграційна картка подається іноземцями або особами без громадянства під час здійснення прикордонного контролю, коли в паспортному документі громадянина не передбачено сторінок для позначок про перетинання державного кордону, а також на прохання іноземця або особи без громадянства не ставити у паспортному документі відповідної позначки. У разі якщо інше не встановлено міжнародними договорами України, імміграційна картка не заповнюється. Для прикладу, відповідно до угоди між Україною та Російською Федерацією про порядок перетинання українсько-російського державного кордону жителями прикордонних регіонів України та Російської Федерації, громадяни, на яких поширюється дія даного документа, міграційну картку не заповнюють.

 

 

версія для друку