українська російська англійська
Хав’єр Солана проінспектував українських миротворців у Конго
27.04.2012 | 10:56
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОБОРОНИ

У базовому таборі 18-го окремого вертолітного загону ЗС України, який виконує завдання Місії ООН зі стабілізації  у Демократичній Республіці Конго завершила роботу інспекційна комісія, яка перевіряла стан автомобільної техніки та тилових структур.

Групу інспекторів очолив начальник відділу з питань обліку майна та обладнання відділу контингентів  Місії ООН у секторі Гома пан Хав’єр Солана.

На брифінгу перед початком перевірки  пан Хав’єр Солана  представив командному складу українського миротворчого підрозділу членів комісії та ознайомив присутніх з умовами інспекційної перевірки.

Після перевірки ідентифікаційних карток наших військовослужбовців на загальному шикуванні в ході інспекційних заходів було перевірено стан укомплектованості автомобільної техніки загону. Особлива увага приділялась показанням спідометру, справності технічних та електричних засобів, перевірці номерів шасі та двигунів автомобілів. Крім того, були перевірені їдальня та облаштування місця для приготування їжі, контейнери для зберігання продуктів.

Головний інспектор  вибірково перевірив  умови проживання українських миротворців, стан укомплектованості речового майна та засобів індивідуального захисту.

Значну увагу члени комісії приділили перевірці медичного обладнання. Ними було оглянуто медичний пункт загону, перевірено наявність медикаментів, умови їх зберігання та термін придатності.

Після перевірки житлової і технічної зони базового табору 18-го окремого вертолітного загону ЗС України комісія продовжила роботу на аеродромі, де оглянула автомобільну техніку інженерно-авіаційної служби.

Після завершення перевірки пан Хав’єр Солана привітав українців з першою інспекційною  перевіркою контингенту після прибуття на африканську землю.

«Приємно зазначити, що за час перебування на конголезькій землі ви зробили чимало. Мене приємно вразив стан території. Я пам’ятаю її ще два місяці тому, коли вона була не в кращому  вигляді. Сьогодні це куточок української землі з вкладеною душею», – зазначив він.

Він висловив задоволення станом автомобільної техніки та належним рівнем працездатності перевіреного основного та допоміжного майна.

«Вже зараз я можу з впевненістю зазначити, що український миротворчий підрозділ готовий до виконання завдань Місії ООН у Демократичній Республіці Конго»,  – зазначив пан Хав’єр Солана.

 

версія для друку