українська російська англійська
У Києві тривають Дні здоров'я
27.04.2012 | 11:11
Київська МДА

Для раннього виявлення захворювань, покращення обізнаності населення щодо зміцнення та збереження здоров’я в рамках проведення профілактично-просвітницького проекту «Майстерня здоров’я» у Києві тривають Дні здоров’я.

Акція проходитиме щосуботи з 21 квітня до 23 червня з 9 до 12 години в закладах охорони здоров’я усіх десяти районів міста, відповідно до графіка, затвердженого головним управлінням охорони здоров’я.

Основними завданнями заходу є широке інформування населення щодо можливостей профілактики та факторів ризику розвитку серцево-судинних захворювань, артеріальної гіпертензії, цукрового діабету та інших захворювань, шляхів оздоровлення організму та формування здорового способу життя.

Під час проведення Днів здоров’я киянам вимірюватимуть артеріальний тиск, проводитимуть ЕКГ та УЗ дослідження, флюорографію, лабораторні дослідження тощо. Мешканці отримають консультації районних позаштатних спеціалістів та головних позаштатних спеціалістів головного управління охорони здоров’я.

Крім того, 28 квітня з 14:00 до 16:00 відбудеться проведення акції День здоров’я на вул. Хрещатик, 36. Під час акції кияни та гості столиці зможуть проконсультуватись про стан свого здоров’я із сімейним лікарем, санологом, дієтологом та іншими фахівцями. Відвідувачі зможуть отримати інформацію щодо можливостей оздоровлення, відмови від тютюнокуріння, схуднення, профілактики цукрового діабету, соціально небезпечних хвороб, вірусного гепатиту. Учасники акції матимуть змогу виміряти артеріальний тиск, зробити кардіограму, пройти тестування на ВІЛ, визначити свій біологічний вік, а також навчитися надавати першу невідкладну допомогу.

Зазначимо, що 21 квітня Дні здоров’я вже відбулися у Голосіївському районі, попереду ще 9 районів, тож міська влада запрошує киян долучитися до заходу та перевірити стан власного здоров’я, щоб вчасно виявити або попередити виникнення небезпечних захворювань.

Наголосимо, що послуги в рамках Днів здоров’я безкоштовні.

 

 

версія для друку