українська російська англійська
Парагвай цікавиться науково-технічним потенціалом України
27.04.2012 | 11:21
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

26 квітня ц.р. у ході першого офіційного візиту Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка до Республіки Парагвай відбулася  його зустріч з Президентом держави Фернандо Луго.

Ф.Луго наголосив на важливості цього візиту для інтенсифікації українсько-парагвайського політичного, економічного та культурно-гуманітарного співробітництва. 

 У ході бесіди сторони високо відзначили історичний внесок української громади у  соціально-економічний розвиток Парагваю, обговорили питання інтенсифікації двосторонньої співпраці у галузях енергетики, захисту довкілля, інвестиційній сфері.

Під час розмови було обговорено питання регіональних інтеграційних процесів, результати останнього саміту ОАД та актуальні виклики глобального характеру для країн Південної Америки.

Особливе зацікавлення у Президента Ф.Луго викликав науково-технічний потенціал нашої держави та пошук шляхів налагодження взаємодії у цій сфері.

За результатами зустрічі та з нагоди Дня журналіста Парагваю Міністр  К.Грищенко дав інтерв’ю парагвайським ЗМІ, в якому окреслив основну мету візиту та перспективи подальшого  співробітництва.

 

версія для друку