українська російська англійська
Микола Азаров: Халатність та некомпетентність ніхто терпіти не буде
27.04.2012 | 13:24
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров попередив чиновників органів виконавчої влади всіх рівнів про недопустимість халатності, некомпетентності та саботажу у виконанні поставлених перед ними завдань урядових рішень. Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив під час засідання Уряду.

Він зазначив, що надзвичайно стурбований ситуацією, коли багато проблем у країні виникають саме через бездіяльність чи некомпетентність посадових осіб, або через саботаж урядових рішень.

«Такого стану речей я не сприймаю і, безумовно, терпіти не буду», - заявив Микола Азаров.

При цьому Глава Уряду навів приклад зі спрощенням дозвільних процедур у будівництві. Він наголосив, що у цьому процесі справді революційне досягнення вдало дерегулювати галузь наштовхнулося на відверте небажання місцевих чиновників позбутися «ручного регулювання».

«Досі не затверджено плани зонування територій та генеральні плани міст. Це дозволяє місцевим «панам» видавати чи не видавати дозволи на будівництво об’єктів на власний розсуд», - зазначив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр нагадав, що з 2013 року набирає чинності норма,  яка забороняє виділення земельних ділянок під будівництво за відсутності генпланів.

 

версія для друку