українська російська англійська
Цьогоріч розпочнеться будівництво заводу з виготовлення ядерного палива
27.04.2012 | 13:34
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд, зміцнюючи енергонезалежність України, реалізовує проекти з модернізації та будівництва енергоблоків на атомних станціях. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Микола Азаров на розширеному засіданні Кабінету Міністрів.

«Поточного року починається будівництво 3 і 4 енергоблоків на Хмельницькій атомній електростанції. Буде виконано величезний обсяг робіт з продовження терміну експлуатації енергоблоку на Південно-Українській АЕС. Розпочнеться будівництво заводу з виготовлення ядерного палива. І при цьому ми виконуємо також масштабні і вартісні роботи з підвищення безпеки нашої ядерної енергетики», - повідомив про поточні плани Уряду Микола Азаров.

Водночас Прем'єр-міністр поінформував, що вчора Президент України урочисто відкрив будівництво безпечного укриття на Чорнобильській атомній електростанції. «Скільки років про це говорили, а вчора від розмов перейшли до практичної справи», - підкреслив Микола Азаров.

Глава Уряду також повідомив, що на сьогодні здійснюється модернізація атомних станцій. За словами Миколи Азарова, у найближчі роки потрібно модернізувати 10 енергоблоків. «На кожен енергоблок потрібно приблизно 4 мільярди гривень», - додав Прем'єр-міністр.

 

версія для друку