українська російська англійська
Микола Азаров: Україна переплатить за газ суму, еквівалентну витратам держави на охорону здоров'я
27.04.2012 | 14:36
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

У зв’язку із світовою кон’юнктурою цін на нафту Україна цього року платитиме за російський газ 550 доларів за тисячу кубічних метрів. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров на розширеному засіданні Кабінету Міністрів.

«Напружена політична ситуація навколо країн-експортерів нафти вдарила по світовому ринку, і, зрозуміло, по Україні, подорожчанням нафти і відповідно газу. Для нас такий удар помножується на те, що Україна змушена платити за російський газ уже зовсім абсурдну ціну: 550 доларів за тисячу кубічних метрів. Протягом року ми переплатимо суму, еквівалентну всім витратам держави на охорону здоров’я», - наголосив Микола Азаров.

Водночас Глава Уряду зазначив, що при цьому Україна сплачує величезні борги, які залишились у спадок від попереднього Уряду. В поточному році, за словами Миколи Азарова, необхідно сплатити «суму, еквівалентну всім витратам на освіту і охорону здоров’я, разом узятим».

«Я кажу це для того, щоб і члени Уряду, і громадяни України були свідомі масштабу проблем, які постали перед державою. Щоб розуміли, наскільки треба дорожити фінансово-економічною стабільністю, якої вдалося досягти за два роки напруженої роботи», - зауважив Микола Азаров.

 

 

версія для друку