українська російська англійська
МОЗ підбиває підсумки реформування системи охорони здоров'я в пілотних регіонах
27.04.2012 | 15:28
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВа ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

Віце-прем’єр-міністр України - Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова провела робочу нараду з питань підсумків реформування системи охорони здоров’я в пілотних регіонах. Під час наради обговорювався нинішній стан оптимізації системи надання медичної допомоги у Донецькій, Дніпропетровській, Вінницькій областях та м. Києві.

З головною доповіддю виступив заступник Міністра охорони здоров’я Олександр Толстанов, який опікується цим напрямком роботи. Представники вказаних регіонів в особі керівників обласних державних адміністрацій, голів обласних центрів, начальників обласних управлінь охорони здоров’я відзвітували про результати виконання завдань в рамках пілотного проекту за 2011 рік та I-й перший квартал 2012 року. Фахівці розповіли про результати у реалізації проектів у своїх регіонах, обмінялися досвідом у подоланні проблемних питань, висловили своє бачення подальших кроків у втіленні завдань, що ставить МОЗ України перед пілотними регіонами. До обговорення питань долучилися й інші учасники наради – заступники Міністра охорони здоров’я, керівники департаментів та відділів МОЗ, представники Національної Академії Наук України, Інституту стратегічних досліджень, медичної спільноти. За результатами наради було затверджено план внесення змін до нормативних актів Кабінету Міністрів та Міністерства охорони здоров’я.

Віце-прем’єр-міністр України - Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова підсумувала висловлені пропозиції та запросила представників пілотних регіонів до продовження діалогу і активної взаємодії у формуванні спільних підходів. Наступна розширена нарада, до якої будуть залучені керівники міст обласного підпорядкування, відбудеться у другій половині травня.

версія для друку