українська російська англійська
Прем'єр-міністр Микола Азаров висловив співчуття з приводу вибухів у Дніпропетровську
27.04.2012 | 17:33
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров висловив співчуття постраждалим від вибухів у Дніпропетровську. Про це він заявив під час спілкування з користувачами соціальної мережі Фейсбук.

«Хочу почати з того, що висловлюю співчуття всім постраждалим в результаті жахливого теракту, що відбувся в Дніпропетровську», - заявив Микола Азаров.

За його словами, в даний час в Дніпропетровську перебувають керівники правоохоронних органів, туди також вилетів глава Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул, який брав участь у позачерговому засіданні Уряду.

«Я глибоко переконаний, що найближчим часом цей злочин буде розкрито, а винні понесуть заслужене покарання. Я дав доручення всім задіяним міністерствам та відомствам надати максимальну допомогу в лікуванні та компенсації збитків, які заподіяні в результаті цього злочину», - заявив Глава Уряду. При цьому він зазначив, що ситуація перебуває під контролем Президента та Уряду.

«Мене тут питають, кому це потрібно... Хочу відповісти, що вигідно тим, хто зацікавлений у дестабілізації ситуації в країні, які діють за принципом: чим гірше - тим краще. Чим гірше простим людям від цієї ситуації, тим більше можна звинувачувати чинну владу і отримувати на цьому якісь дивіденди. Їм дуже не подобається, що вся країна нарешті стала виходити з кризи, в країні підвищуються пенсії, зарплати, стабільні ціни на продукти харчування, будуються підприємства і т.д. Їм треба зробити все, щоб життя в країні стало тривожним, щоб в країні був хаос і безлад, який ми з вами бачили кілька років тому», - зазначив Микола Азаров. Разом з тим, Прем'єр-міністр впевнений, що ці недоброзичливці глибоко помиляються, оскільки Уряд не допустить ніякої дезорганізації, і країна буде і далі стабільно розвиватися: «А поліпшення соціального захисту людей у нас стояло і буде стояти на першому місці».

Микола Азаров також передав всім постраждалим слова співчуття від Президента Європарламенту Мартіна Шульца, з яким у нього сьогодні відбулася телефонна розмова. «Під час цієї розмови він просив передати слова співчуття від Європарламенту всім постраждалим громадянам Дніпропетровська».

 

версія для друку