українська російська англійська
За фактом самогубства чоловіка у метрополітені проводиться перевірка
27.04.2012 | 20:26
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

25 квітня цього року о 12.40 на станції столичного метрополітену "Олімпійська" під потягом загинула людина, 1972 року народження.

Встановлено, що цього дня на зазначеній станції метро під прибуваючий електропотяг самостійно стрибнув 40-річний киянин. Від отриманих травм чоловік помер на місці. Бригада швидкої медичної допомоги, що прибула на місце надзвичайної ситуації, констатувала смерть чоловіка. Встановлено, що потерпілий мав при собі посвідчення інваліда 2-ї групи. Крім того, ця людина була хвора на шизофренію та знаходилася на медичному нагляді. 

Дана інформація була зареєстрована у журналі реєстрації заяв та повідомлень про злочини від 25 квітня цього року лінійного управління в метрополітені.

В той же час в ЗМІ з посиланням на деяких політиків вийшла інформація, що загиблий був ветераном-чорнобильцем, а свій крок під колеса метро він зробив, щоб висловити протест, як незадоволений «соціальним захистом ліквідатора».

МВС просить політиків не поширювати неправдиву інформацію та не намагатися збільшувати власний імідж шляхом використання сумних випадків людських трагедій.

 

версія для друку