українська російська англійська
Міноборони посилює охорону та оборону військових об'єктів
28.04.2012 | 11:06
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОБОРОНИ

Тимчасово виконуючий обов’язки Міністра оборони України Дмитро Пляцук у зв’язку з надзвичайною подією у Дніпропетровську віддав розпорядження вжити додаткових заходів з метою посилення охорони і оборони військових об’єктів.

На всіх без винятку військових об’єктах посилено режим охорони, у військових частинах, організаціях, установах, закладах і підприємствах Міністерства оборони України посилено перепускний режим, вживаються додаткові заходи щодо збереження зброї, боєприпасів і вибухонебезпечних речовин. Особовий склад антитерористичних підрозділів приведений у готовність до виконання завдань за призначенням.

У Києві на базі головного управління Військової служби правопорядку у Збройних Силах України та у Дніпропетровську на базі зонального відділу Військової служби правопорядку у Збройних Силах України розгорнуті оперативні групи.

Командуванням 6-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України створено групу швидкого реагування з розмінування, організовано взаємодію з оперативними штабами та групами Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ та Міністерства з надзвичайних ситуацій.  

 

версія для друку