українська російська англійська
Чернігівські ЗМІ представили Україну на Міжнародній спеціалізованій виставці
28.04.2012 | 11:40
Чернігівська ОДА

Днями у столиці Білорусі відкрито традиційну щорічну Міжнародну спеціалізовану виставку “ЗМІ в Білорусі”, в якій беруть участь засоби масової інформації з 14 країн.

І цього року Україну на виставці представляє Чернігівщина. У складі делегації, представники управління у справах преси та інформації Чернігівської облдержадміністрації та  редактори районних газет.

На чернігівському стенді  представлені всеукраїнські, обласні, міські та районні видання.

Другий день роботи 16-ї Міжнародної спеціалізованої виставки “ЗМІ в Білорусі” означився великою активністю представників української діаспори біля стенду чернігівських друкованих видань. Відвідувачі цікавилися періодикою загальноукраїнською, обласною та районною, бо у інші дні вони не мають можливості читати українську пресу.

Варто відзначити високий рівень організації виставки, насиченість її білоруськими виданнями, презентаціями за участю відомих телеведучих, артистів.

Чернігівську делегацію було запрошено на прийом до Посольства України в Республіці Білорусь. Під час спілкування з Надзвичайним і Повноважним Послом України в РБ Віктором Тихоновим журналісти ознайомилися з останніми напрацюваннями українських дипломатів з розвитку економічної співпраці між нашими державами.

Учасники делегації поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку у парку біля української дипломатичної місії.

 

 

версія для друку