українська російська англійська
У МВС у режимі "он-лайн" обговорили підготовку до Євро-2012
28.04.2012 | 18:40
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

На відеоселекторному засіданні колегії МВС України, що відбулося сьогодні у відомстві, було розглянуто кілька питань, важливих не лише для правоохоронної структури, а й для держави в цілому. У роботі засідання взяли участь керівники територіальних органів внутрішніх справ, навчальних закладів системи МВС, а також кілька запрошених представників інших центральних органів виконавчої влади.

Розпочинаючи роботу селекторної наради, перший заступник Міністра Сергій Черних за дорученням керівника відомства Віталія Захарченка звернувся до начальників територіальних управлінь внутрішніх справ у зв’язку з учорашніми подіями у Дніпропетровську. Очільник МВС вимагає від керівників підпорядкованих органів забезпечити належний рівень охорони правопорядку. Особливу увагу слід звернути на недопущення зростання рівня злочинності, а також поширення проявів паніки серед населення.

Перше питання порядку денного наради торкалося стану готовності структурних підрозділів МВС до проведення в державі фінальної частини футбольного чемпіонату Євро-2012. Начальник Департаменту громадської безпеки МВС України Сергій Поготов поінформував учасників засідання про організацію охорони громадського порядку у приймаючих містах, зокрема – на територіях навколо спортивних споруд та в місцях розташування офіційних фан-зон. Він також ознайомив присутніх із порядком розміщення іноземних футбольних команд та груп їхніх уболівальників на території нашої держави, а також їх пересування країною до місць проведення змагань. Крім того, керівник ДГБ зазначив, що наразі визначено список працівників міліції, які володіють іноземними мовами і будуть закріплені за черговими частинами органів внутрішніх справ для здійснення спілкування з іноземними громадянами у разі виникнення такої необхідності.

Наступним стало питання запобігання органами внутрішніх справ порушень з боку розпорядників бюджетних коштів. Аби ефективно протидіяти цій категорії порушень, працівники підрозділів боротьби з економічною злочинністю розробили алгоритм перевірки руху коштів, виділених на реалізацію тієї чи іншої програми. Контроль здійснюється від моменту виділення фінансування з бюджету і до моменту його надходження до виконавця замовлених робіт чи послуг. Значно покращило ситуацію щодо недопущення порушень у бюджетній сфері з боку недобросовісних посадовців і таке нововведення, як обов’язкова участь у проведенні торгів представника підрозділу БЕЗ, який має дорадчий голос. Завдяки цьому з-понад 500 проведених торгів, де були присутніми співробітники міліції, було зупинено та відмінено понад 250 таких закупівель. У майже двох третинах випадків рішення про відміну приймалося самим розпорядником лише через присутність представника МВС.

Упродовж наради було розглянуто ще кілька важливих питань, серед яких, зокрема, – функціонування Національного футбольного інформаційного пункту, забезпечення діяльності інформаційної бази «Проблемний вболівальник» тощо.

«До початку Євро-2012 залишилося досить небагато часу. Рівень готовності міліції є високим, але розслаблятися не потрібно. Необхідно зробити максимум для проведення спортивних змагань на найвищому рівні» – на завершення наради підкреслив Сергій Черних.

 

версія для друку