українська російська англійська
Державний реєстр нерухомих пам'яток України розміщено на сайті Мінкультури
28.04.2012 | 19:02
Прес-служба Міністерства культури

Департамент культурної спадщини та культурних цінностей Міністерства культури України повідомляє, що відтепер Державний реєстр нерухомих пам’яток України у відкритому доступі розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства культури.

Пам’ятки місцевого значення представлено у розділі „Корисна інформація” на сторінці „Державний реєстр нерухомих пам'яток України (пам'ятки місцевого значення станом на 26 березня 2012 року)” у вигляді таблиць зі списками об’єктів та їх адресами. Для зручності користувачів Реєстр поділено на 27 файлів за територіально-адміністративним принципом (24 області України, АР Крим, міста Київ та Севастополь).

Пам’ятки ж національного значення можна переглянути у розділі „Нормативно-правові акти”, сторінка „Законодавство в сфері культури” (серед відповідних Постанов Кабінету Міністрів України).

Варто зауважити, що наразі Реєстр містить інформацію станом на 26 березня 2012 року. Надалі – у разі внесення доповнень (після розгляду експертною комісією та схвалення науково-методичною радою Мінкультури) – інформація буде оперативно оновлюватися.

Директор Департаменту культурної спадщини та культурних цінностей Міністерства культури України Андрій Вінграновський висловив впевненість, що цей крок не лише стане показником прозорості і відкритості роботи центрального органу виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини, але й суттєво прискорить та спростить громадянам доступ до публічної інформації.

 

 

версія для друку