українська російська англійська
До Дня Перемоги ветеранам підвищено соцвиплати
03.05.2012 | 11:26
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

До Дня Перемоги Уряд прийняв рішення про підвищення соціальних виплат учасникам, інвалідам Великої Вітчизняної війни, а також членам сімей померлих інвалідів війни та членам сімей загиблих військовослужбовців. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів.

Зокрема, як повідомив Глава Уряду, до свята Перемоги буде виплачено підвищений розмір разової грошової допомоги інвалідам Великої Вітчизняної війни. Залежно від групи інвалідності допомога становить від 1720 до 2200 гривень. «Це – удвічі-втричі більше, ніж торік. Таку допомогу отримають майже 2 млн. громадян», - наголосив Микола Азаров, відзначивши, що «подвиг ветеранів незабутній, наш обов’язок перед ними – священний і щоденний».

Крім того, за словами Прем’єр-міністра, збільшено розміри підвищень до пенсій учасникам війни. Збільшене підвищення отримають 1 мільйон 307 тисяч ветеранів.

Також з 1 травня збільшено розмір виплат членам сімей померлих інвалідів війни та членам сімей загиблих військовослужбовців. Такі виплати отримають 173 тисячі громадян, поінформував Микола Азаров.

 

версія для друку